Vítejte ve škole bojových umění a řešení konfliktních situací s více jak 25-ti letou historií

Chcete být připraveni?

Chcete poznat komplexní sebeobranný systém? Chcete se ubránit proti reálným útokům? Využijte jedinečnou příležitost! COMITATUS DEFENSE SYSTEM CDS pořádá intenzivní kursy. Neztrácejte čas a věnujte se systému, který Vám začne fungovat po několika lekcích (ne letech) a přitom také umožní další růst.

Hledáte reálný a ucelený sebeobranný systém?

CDS Vám nabízí Filipínské bojové systémy FCS Filipino Combat Systems a PTTA Pekiti Tirsia Tactical Association, Čínské Wing Chung Kuen Tsu a Irské ISF Irish Stick Fighting. Tyto systémy obsahují neozbrojené i ozbrojené techniky a jsou prověřeny historií i každodenním používáním.

Naučit se bránit, až po mnoha letech přípravy?

Nepřizpůsobuje se systému, najděte si systém, který se dokáže přizpůsobit Vám.CDS nabízí intenzivní výuku seminární, skupinovou a individuální. Filipínské bojové systémy, Čínské Wing Chung Kuen Tsu a  ISF jsou stejně flexibilní jako typy naší výuky

Můžete také nabídnout něco profesionálům?

Nůž, tyč, čepelové zbraně bohužel ztratili exotičnost a nikdy nevíte, kdy se s nimi setkáte. Jak můžete posoudit jejich nebezpečnost a zvolit dobrou obranu, když je nedokážete ovládat?  CDS nabízí intenzivní a individuální výcvik.

Přijímáme nové studenty do těchto kursů:

-  WING CHUN KUEN TSU
- FILIPINO COMBAT SYSTEMS FCS KALI A PEKITI TIRSIA TACTICAL ASSOCIATION
- VÝCVIK S TELESKOPICKÝM OBUŠKEM
- IRISH STICK FIGHTING
- KURSY - ŘEŠENÍ KONFLIKTNÍCH SITUACÍ, OBRANNÉ PROSTŘEDKY A IMPROVIZOVANÉ ZBRANĚ

Dále nabízíme:

- Soukromé lekce
- Lekce řešení konfliktních situací